Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 234 Ürünler.
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC, 1000kg Yük Kapasitesi, Dolum Ağzı ve Özelleştirilmiş Logo Baskısı
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
1000kg Taşıma Kapasiteli, Çift İğne Dikişli ve Güvenli Malzeme Taşıma İçin Mavi Askılı UN Big Bag
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Filling Spout: | Duffle Top |
UN Büyük Çuval FIBC Büyük Çuval, Tote El Çantası ve Spor Askılı Bagaj için Üstten Doldurma Ağızlı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Endüstriyel Sınıf UN Big Bag Esnek Konteyner Yükleme Boşaltma ve Taşıma İçin
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
İletken Kumaş Antistatik Çantalar 1000kg Kimyasallara Karşı Mükemmel Direnç
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Beyaz Polietilen Konteyner Liner Çantaları Toplu Nakliye için En İyi Ambalaj Çözümü
| Kapasite: | 1000kg - 3000kg |
|---|---|
| Yazdır: | Boş veya Basılı |
| Renk: | Beyaz, Şeffaf veya Özelleştirilmiş |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
Suya karşı iyi dayanıklılıklı antistatik torbalar 1000kg ve iyi mühürleme gücü
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Suya ve soğuğa karşı iyi dirençli özelleştirilmiş büyük iletken torba
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Tear Strength: | Excellent |
| Resistance to UV: | Excellent |

