Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
Toplu malzeme depolaması için özelleştirilebilir ve dayanıklı büyük torba FIBC
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
UV Direnci İletken Big Bag İyi Soğuğa Direnç Kimyasal Direnç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Ağır Hizmet Uygulamaları için 4 Köşe Döngülü Büyük Çuval Boşaltıcı
| Döngü Rengi: | Mavi |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
1000KGS için Siyah / Gri U Panel Toplu Büyük Çanta FIBC Çapraz Köşe
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Neme Dayanıklı Katlanabilir Büyük Çanta Mineral için FIBC PP Dairesel Toplu Çanta
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg-2000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Beyaz Siyah Gri Dokuma Big Bag FIBC Yenilikçi Tübüler Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Güvenli Toplu Taşıma için Duffle Üst Dolum Ağzı, Çift Zincir Dikiş ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC Büyük Torba
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |

