Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
Beyaz PP Dokuma Büyük Çanta FIBC Süper Çuval Toplu Çanta 35 `` X 35 '' X 47 ''
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Kimyasal Paket için İletken Fibc Toplu Büyük Jumbo Antistatik Torbalar 1000kg 1200kg
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt seçenek (deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
1000KGS boyunda 4-Panel bölme çantası 100% granül ambalaj için bakire PP
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Toz ambalaj 4-Panel saptırma çantası% 100 bakire yeşil PP kumaş 1000KGS
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
3 metreküp tarımsal mineraller kimyasal ve gıda atık torbaları
| Ürün adı: | kuru yük konteyneri astarı atık torbası |
|---|---|
| renk: | Beyaz veya siyah |
| boyut: | 20'ft veya 40'ft konteyner için uygun |
Tarım / mineral / kimyasallar / gıda Konteyner Astar Çanta 2 metreküp
| Ürün adı: | 2 metreküp atık torbası |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| Boyutu: | 200x100x100cm |
Blue Eleme - Prova Big Bag FIBC PP Dokuma Dairesel Kare Tabanlı Jumbo Torbalar
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |

