Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
1000kg kapasiteli Esnek Ara Dökme Konteynerler / PP Dokuma Jumbo Torbalar FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Kum Yapı Malzemesi İçin Gübre Fibc Taşıma Çantası 1000kg
| Başvuru: | Taşıma çantası |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Un / karbon 1 ton büyük bölme çantası, 2200 lbs kapasiteli 1 ton Jumbo Çanta
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Baskı ve İris Ağzı ile Granül Ambalaj İletken Toplu Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Tehlikeli Mallar İçin 35x35 "Kimyasal BM Big Bag / PP Toplu Çanta / FIBC
| Ürün adı: | bir ton çakıl çantası |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Dairesel / Borulu Yarım Çapraz Köşe PP Dokuma Big Bag FIBC Süper Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Kimyasal / UV Dirençli
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Boyut: | Büyük |
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| Ürün adı: | 1 ton U-paneli çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |
Yem / Mineral Tozu Katlanabilir Nişasta Bölme Çantası Jumbo Plastik Torba ISO 9001 2008
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Renk: | beyaz, bej |

