Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |
Çimento için Büyük Dökme Pp Çuval 1000kg FIBC Jumbo Çanta
| Alt seçenek (boşaltma): | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 Bakire PP |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |

