Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Çok iyi UV direnci ve korozyon direnci olan özel iletken büyük torba
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
Beyaz Renkli Bölmeli ve Doldurma Ağızlı Duffle Üstlü Dayanıklı UN Büyük Çuval Ambalaj İhtiyaçları İçin
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
| Statik Koruma: | - Evet. |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Işınlayıcı kumaş ve yüzey direnci ile siyah büyük iletken torba
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| UV direnci: | Harika. |
| Malzeme: | İletken Kumaş |
Şeffaf PE Nakliye Konteyner Gömlekleri Form Fit Liner, 1000kgs Yükleme
| Malzeme: | LLDPE + LDPE |
|---|---|
| İnşaat: | form fit, tüp astar |
| Adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |

