Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 1000kg Kapasite 5:1 Güvenlik Oranı
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Büyük Konteyner Astar Pp Dokuma Çanta, Konteynerler için Astar Çanta
| Ürün adı: | 4 panel çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | Beyaz, mavi, |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
PE Film 4 Panel Dökme Nakliye Konteyner Gömlekleri UV işlemli
| Ürün adı: | 4 panelli çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35*35'', 36*36'',39*39", |
| Renk: | Beyaz mavi, |
Gıda sınıfı FIBC % 100 bakire polipropilen ve 5: 1 güvenlik oranı
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Gıda sınıfı FIBC 100x100x120cm 2205lbs Kapasite
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
1 Tonluk Fibc Büyük Jumbo Çuvalları için Ultraviyole ve Kimyasallara Mükemmel Direnci
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Color: | Black |

