Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
Özel Havalandırmalı Toplu Çantalar, Yakacak Odun Ambalajı için PP Dokuma Çanta
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | Beyaz, mavi, |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 36x36in Taban Boyutu ile
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg Kapasiteli %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
2205 Lbs FIBC Toplu Çanta Esnek Konteyner Çanta Yenilikçi Boru Şeklinde Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Dokuma Polipropilen Torbalar Bir Ton Torba 10 `` Yüksek 14 DX 18 '' H
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
1000kg Köşe Döngüler İçin Esnek Ara Dökme Konteynerler U Panel Gövdesi
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli Dolum Ağızlı
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm, 5:1 SF Oranı
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |

