Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
FIBC% 100 Saf Pp Malzeme Ton Çanta, Bölmeli Jumbo Plastik Çanta
| Renk: | beyaz, |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| İnşaat: | Upanel |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
Gıda sınıfı FIBC Konik alt çanta 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Gıda Sınıfı UV İşlemli FIBC Big Bag ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval ASTM G 154-00 UV Standardı %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 2 Kaldırma Halkası ve UV İşlemli
| Özellik: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
| Alt Seçenek: | Deşarj Borusu, Düz Tabanlı, Konik Tabanlı |
Aşınmaya Dirençli 1 Ton Büyük Jumbo Çanta Soğuğa Dirençli 10^4-10^6 Ohm/sq
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

