Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kgs big bag container ] eşleşme 109 Ürünler.
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Dört Döngü 1000KGS Büyük Çanta FIBC, Toprak Mineral Yapısı Bir Tonluk Toplu Çantalar
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
1000KG Anti Statik U Panel Granül İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Anti-Statik PP Dokuma TİP C İletken Büyük Çanta 4 Panel Çapraz Köşe Döngüler
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Toz Ambalaj için Bir Ton Sift Prova TYPE C PP İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
UN Big Bag with 1000kg Load Capacity Anti-static Coating and Cross Corner Loops for Secure Transportation
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Mavi Halkalı Renkli Dolum Ağızlı ve Çift Zincir Dikişli UN Büyük Boy FIBC Big Bag
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC, 1000kg Yük Kapasitesi, Dolum Ağzı ve Özelleştirilmiş Logo Baskısı
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Büyük Çuval FIBC Büyük Çuval, Tote El Çantası ve Spor Askılı Bagaj için Üstten Doldurma Ağızlı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |

